Dzielna Mama

Projekt realizowany w ramach przestrzeni “Matkowanie-Dojrzewanie”. Dzielna mama to grupa stworzona z myślą o kobietach, które są na początku drogi przez macierzyństwo. Ten etap to czas, w którym towarzyszyć Ci mogą wątpliwości, obawy, niepokoje. Całą energię i uwagę młoda mama koncentruje na dziecku, a warto, żebyś pamiętała też o sobie.

Być może znasz taką mamę, może sama taką mamą jesteś, która przeszła na prawdę wiele


Dziś chcę Ci powiedzieć, że jesteś dzielna


Dziś chcę Ci powiedzieć, że jesteś dzielna.
Starasz się i choć nie zawsze wychodzi, to samo podejmowanie starań kosztuje naprawdę wiele. Wiemy to i chcemy dać wsparcie i przestrzeń Tobie Droga Mamo!

Często jest tak, że po przyjściu dziecka na świat, wszyscy widzą dziecko, ale zapominają o mamie, która poza tym, ze jest mamą ma tez inne tożsamości – kobiety, partnerki, pracownika, przyjaciółki, córki..

Niewiele osób pyta co u Ciebie i jak się czujesz.

„Dzięki dbaniu o siebie możesz rozdawać światu, to co masz najlepszego, a nie resztki sił, które Ci zostały.”

Katy Reed


Marta Paluch-Chrabąszcz

Z zawodu jestem psychologiem, psychoterapeutą i coachem. W swojej karierze miałam okazję wspierać rodziców i dzieci w różnym wieku. Prywatnie sama jestem mamą, która rozumie radości i trudy macierzyństwa. Z doświadczenia wiem, że mając wsparcie łatwiej jest pokonywać trudności. Każda z nas, mam, choć na co dzień dzielna potrzebuje też zadbać o siebie, by mieć skąd czerpać siłę. Pomogę Ci jako specjalista, ale zrozumiem Cię jako mama.

Zapraszamy!

Spotkania będą się odbywały w grupach 5-8 osób.

Miejsce spotkań: Psychoterapia Praktyczna ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej 6/70, Kraków

Czas spotkań: raz w tygodniu, wtorkowe wieczory

Czas trwania grupy: 6 miesięcy

Koszt spotkania: 6 miesięcy

Kontakt

Jak dojechać